Siteni Tanıt Forum Siteni Tanıt Sitenizi Tanıtım Sitemi tanıtcam
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sitenize Üye Mi Arıyorusunuz O zaman Bu Site Tam Sizlik Sitenizin Reklamını Bedava Yapabilirsiniz

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Akustik Süngerler Aksa Akustik

YazarMesaj
aksaak

Erkek Mesaj Sayısı : 4

Akustik Süngerler Aksa Akustik Empty
MesajKonu: Akustik Süngerler Aksa Akustik   Akustik Süngerler Aksa Akustik I_icon_minitimePtsi Mart 06, 2017 9:24 am

Ses Yalıtım malzemelerinin genel amacı istenmeyen sesleri engellemede yüksek performans sağlamaktır. Ses yalıtımı yapılacak mekandaki şikayet ve isteklerinize göre doğru malzeme kullanımı önemlidir. İhtiyaca ve şikayetlere göre malzeme kullanımı alandan ve maddi olarak size tasarruf sağlayacaktır. Teknik ekibimizden hangi ürünü kullanmanız gerektiğine dair bilgi alabilirsiniz.

Akustik süngerler ses emici ürünlerdir, kullanıldıkları mekanda yankı, eko gibi ses problemlerini gidermek amaclı kullanılır tek başına güçlü sesleri kesmek amaçlı kullanılmazlar. Ancak konuşma sesleri gibi düşük frekanslı sesleri engelleyebilirler bunun dışında adından da anlaşılacağı gibi akustik mekanlarda kullanım alanına sahiptirler. Piramit, Yumurta, Labirent gibi formlarda üretilebilir yüzeyi sprey boya ile boyanabilir. Uygulamaları çok kolay ve yanmaz ürünlerdir.

[url=aksaakustik.com]ses yalıtımı[/url] [url=aksaakustik.com]ses izolasyonu[/url]

Akustik Süngerler Aksa Akustik
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Akustik Sünger
» Akustik Ürünlerin Uzman İsmi
» Akustik Sünger Ses İzolasyon Malzemeleri