Siteni Tanıt Forum Siteni Tanıt Sitenizi Tanıtım Sitemi tanıtcam
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sitenize Üye Mi Arıyorusunuz O zaman Bu Site Tam Sizlik Sitenizin Reklamını Bedava Yapabilirsiniz

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Akustik Sünger Ses İzolasyon Malzemeleri

YazarMesaj
aksaak

Erkek Mesaj Sayısı : 4

Akustik Sünger Ses İzolasyon Malzemeleri Empty
MesajKonu: Akustik Sünger Ses İzolasyon Malzemeleri   Akustik Sünger Ses İzolasyon Malzemeleri I_icon_minitimeSalı Nis. 04, 2017 9:29 am

Akustik süngerler; ses düzenleme, ses izolasyon, yankı yalıtımı, eko engelleme, akustik gibi konularda kullanılan ürünlerdir. Çeşitli formlarda, farklı ebatlar ve kalınlıklarda üretilmektedir. Akustik süngerlerin üretimi farklı hammaddelerden sağlanmaktadır. Bunlar melamin ve poliüretandır. Akustik sünger uygulanacak ortamlarda genel olarak kullanımı yaygın olan yumurta, piramit, labirent formlu olan ürünler tercih edilmektedir. Akustik süngerlerin şekil farklılıkları ortamlara uyum sağlaması açısından ve dekoratiflik görünüm kazandırılmasına özen gösterilen kullanıcıların tercih ettikleri bir durumdur. Kullanımı oldukça yaygın olan akustik süngerler mekanların ses sorunlarını giderip daha kaliteli duyum ve akustik değerin yüksek düzeye çıkarılmasını sağlamak amacıyla üretilmektedir.

Akustik süngerlerin en önemli özelliklerinden bir tanesi yanmaz olmalarıdır. Günümüzde akustik süngerlerin kullanımı yaygınlaşmıştır. Tavan ve duvar akustik yankı yalıtım uygulamalarında sıklıkla kullanılır. Akustik süngerler standart olarak yumurta, labirent, piramit, spesiyal ve düz formlarında imal edilmektedir. Bunlar dışında dekoratif görünümlü ve renkli modelleri de mevcuttur. Dekoratif akustik süngerler görünüş güzelliğe önem verenler için ilgi çekici ürünlerdir. Akustik yankı giderici bu süngerler aynı zamanda ses yalıtımına katkı sağlayan ürünlerdir.

ses izolasyon malzemeleri, akustik sünger

Akustik Sünger Ses İzolasyon Malzemeleri
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Akustik Sünger
» Akustik Süngerler Aksa Akustik
» Ses Yalıtım Malzemeleri
» Akustik Ürünlerin Uzman İsmi